5.3.3-7+squeeze17

aptekarska szkoła zarządzania

        Aptekarska Szkoła Zarządzania od wielu lat zajmuje się kompleksową organizacją różnorodnych szkoleń dedykowanych farmaceutom. Zbudowanie szerokiego wachlarza oferty edukacyjnej oferowanej zarówno kadrze zarządzającej apteki jak i pracownikom tzw. pierwszego stołu, jest odpowiedzią na potrzeby naszych klientów wynikające z ich codziennej pracy w aptece.

        Wysoko wyspecjalizowani trenerzy, dogodne lokalizacje, ciekawe tematy, możliwość wymiany wiedzy i doświadczeń w kręgu osób z branży farmaceutycznej to atuty, które przyciągają na nasze szkolenia farmaceutów z całej Polski.

        Niebagatelne znaczenie w naszej działalności zajmują także szkolenia biznesowe oraz doradztwo. Takie spotkania, odbywające się w formie warsztatów, to nasza reakcja na indywidualne, konkretne problemy danej apteki. Ważnym narzędziem, które stosujemy, by utrwalić właściwie nawyki, jest coaching przeprowadzany indywidualnie z każdym pracownikiem. Obiektywna ocena sytuacji, uświadomienie mocnych i słabych stron, dogłębne analizy finansowe oraz konkretne wskazówki co do dalszych działań to źródło sukcesu takich szkoleń, a jego potwierdzenie znaleźć możemy w widocznej poprawie konkurencyjności aptek biorących w nich udział.

        Dla aptek będących w programie Zysk + Aptekarska Szkoła Zarządzania oferuje 10% rabatu na szkolenia biznesowe oraz usługi doradcze.

Zapraszamy!


Więcej informacji na stronie: aptekarska.pl